Rokas Beržiūnas

"Kiekvienas paveikslas gali kažką priminti: kosminius ūkus, žvaigždžių sprogimus, žvaigždžių dulkių sklandymą kosmose, nežinomų planetų paviršius, kalnagūbrius, kosmose gyvenančios gyvybės šešėlius"

Rokas Beržiūnas Vilniaus dailės akademijos auklėtinis (baigė interjero dizaino specialybę), o nuo 2005 metų pasuko tapybos keliu. Menininkas yra aktyvus Lietuvoje ir užsienyje vykstančių parodų dalyvis.

“Jo kūrybos kelias balansuoja tarp realių vaizdinių ir abstrakcijų. Tačiau paveikslai žadina vaizduotę ir yra romantiškai įspūdingi, nes asociatyviai primena nepasiekiamus ir neįžiūrimus paprasta akimi peizažus: kosminius ūkus, žvaigždžių sprogimus, žvaigždžių dulkių sklandymą kosmose, nežinomų planetų paviršius, kalnagūbrius, kosmose gyvenančios gyvybės šešėlius”, – taip menininko kūrybą apibūdina menotyrininkė Nijolė Nevčesauskienė. Dailėtyrininkas Vidas Poškus įžvelgia dailininko kūrybos sąsajas su Čiurlioniu, “su Čiurlioniu jį pirmiausia jungia gimininga plastinė abėcėlė (sececiškai muzikalių ornamentų šmėžavimas ar simbolistinio paslapčių rūkelio tvyrojimas)“. Rokas Beržiūnas savo kūrybos kelią energingai kreipia savųjų idėjų realizavimui.


Menininko darbus galite įsigyti ARTkiosk elektroninėje parduotuvėje


Kūrėjo FB socialinė paskyra - ČIA


Plačiau apie Roką Beržiūną galite susipažinti dailininko svetainėje https://www.rokasberziunas.com/


Logo Artkiosk
0

Projektą remia

Dailininkų sąjungos leidykla

Vokiečių 4/2 01130 Vilnius

knygos@artseria.lt

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn